Wtorek, 26.09.2017. Imieniny obchodzą:

Jesteś tutaj: Kwiatypamieci.pl Program partnerski

Program partnerski

Logowanie Partnera


Jak zostać partnerem serwisu KwiatyPamieci.pl?

Przyłączenie się do programu partnerskiego www.kwiatypamieci.pl jest bardzo proste.
Aby zostać partnerem wystarczy:

1. Zapoznać się z regulaminem programu partnerskiego.
2. Wypełnić kwestionariusz i przesłać go na nasz adres.
3. Podpisać umowę z KwiatyPamieci.pl.


Jak to działa?

Po podpisaniu umowy KwiatyPamieci.pl udostępnia serwisowi Partnera specjalne materiały reklamowe. Po ich umieszczeniu na stronach www Partnera, wszystkie zamówienia złozone przez użytkowników serwisu Partnera będą premiowane przez KwiatyPamieci.pl. Partner otrzymuje specjalne konto w programie partnerskim, dzięki któremu może na bieżąco śledzić ilość składanych zamówień, należne prowizje oraz statystyki.


Jakie są korzyści programu KwiatyPamieci.pl?

  • Możliwość realizowania dodatkowych przychodów przy minimalnych kosztach. Serwis KwiatyPamieci.pl premiuje każde zamówienie 7% jego wartości.
  • Zwiększenie atrakcyjności Waszych stron www. Możliwość wysyłania kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie uatrakcyjni Państwa ofertę internetową. Uzytkownicy Państwa serwisu będą mogli przekazywać kwiatowe ostatnie pożegnanie, wysyłać różnego rodzaju kompozycje funeralne lub korzystać z usługi opieki nad grobami. Gwarantujemy realizację zamówienia w 24 godziny.
  • Partnerstwo z największą siecią kwiaciarni w Europie. EuroFlorist to ponad 9700 kwiaciarni w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce.


Regulamin i umowa

Uczestnictwo w programie partnerskim www.kwiatypamieci.pl wymaga akceptacji regulaminu oraz podpisania umowy.
- treść regulaminu
- umowa do pobrania


Kwestionariusz

Aby przystąpić do programu wystarczy wypełnić KWESTIONARIUSZ. Informacje zawarte w kwestionariuszu będą wykorzystane tylko do celów programu partnerskiego.
Po wypełnieniu kwestionariusz należy przesłać na adres e-mail partner@euroflorist.pl.
Przedstawiciel serwisu KwiatyPamieci.pl
 skontaktuje się z Państwem w ciągu pięciu dni od daty otrzymania kwestionariusza i poda niezbędne informacje związane z uczestnictwem w naszym programie.Dziękujemy za zainteresowanie i zachęcamy do przesłania kwestionariusza.
 

Pytania i sugestie

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące programu partnerskiego www.twojekwiaty.pl, prosimy o kontakt partner@euroflorist.pl.