Wtorek, 26.09.2017. Imieniny obchodzą:

Jesteś tutaj: Kwiatypamieci.pl Polityka ochrony prywatności

Polityka ochrony prywatności

Kwiaciarnia Internetowa KwiatyPamieci.pl przykłada ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich klientów.

KwiatyPamieci.pl jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych naszej firmie informacji. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Zasady zachowania poufności są opublikowane na stronach internetowych KwiatyPamieci.

Dane osobowe

Złożenie zamówienia w kwiaciarni KwiatyPamieci wymaga podania danych nadawcy oraz odbiorcy przesyłki kwiatowej. Dane nadawcy są wykorzystywane do kontaktowania się z klientem (np. w ramach obsługi klienta). Dane odbiorcy są przekazywane wyłącznie dla celów związanych z realizacją transakcji. Informacje te są wówczas przesyłane do kwiaciarni KwiatyPamieci.pl, która realizuje zamówienie i doręcza kwiaty.

Dane nadawcy NIE są udostępniane odbiorcom przesyłek kwiatowych! Do komunikacji z odbiorcą służy specjalne pole BILECIK, w którym nadawca może się podpisać. Brak treści w tym polu sprawia, że przesyłka jest anonimowa.

Konto KwiatyPamieci - rejestracja

W formularzu rejestracyjnym Konta KwiatyPamieci muszą Państwo podać swoje dane kontaktowe (m.in. imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy,). Informacje kontaktowe, zawarte w formularzu rejestracyjnym, wykorzystywane są do kontaktowania się z klientem (np. w ramach obsługi klienta). Opcjonalnie możliwe jest również podanie danych demograficznych (płeć, wiek, wykształcenie).

Dane demograficzne i profilowe wykorzystywane są do dostosowania naszej oferty do oczekiwań Klientów.

Dostęp do Konta KwiatyPamieci chroniony jest hasłem. Jest ono zaszyfrowane w bazie danych i nie może zostać odczytane przez nikogo poza Wami. Hasło jest wymagane przy wszystkich operacjach na Państwa koncie, utrzymuje więc informacje w nim zawarte jako prywatne i bezpieczne. Hasło musi zawierać od 6 do 32 znaków i może być zmienione w każdej chwili. W przypadku gdy zapomną Państwo hasła, system wygeneruje hasło zastępcze, które będzie przesłane na podany w formularzu rejestracji adres email.

Biuletyn informacyjny

Kwiaciarnia Internetowa KwiatyPamieci wykorzystuje dane z formularza rejestracyjnego także do przesyłania swoim klientom informacji o firmie i świadczonych przez nią usługach. Chcąc otrzymywać Biuletyn Informacyjny KwiatyPamieci użytkownik musi zaznaczyć tę opcję podczas rejestracji w Klubie lub zgłosić chęć poprzez zapisanie się na listę biuletynu bez rejestracji. Klient może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania tego typu informacji.

Zmiana danych, usuniecie danych

Kwiaciarnia Internetowa KwiatyPamieci zapewnia swoim klientom możliwość modyfikacji podanych wcześniej informacji (w tym również możliwość rezygnacji z otrzymywania korespondencji elektronicznej od KwiatyPamieci) poprzez funkcję "Edytuj dane"

Usunięcie danych wymaga wysłania wiadomości e-mail z tematem "usun" na adres info@euroflorist.pl

Państwa dane osobowe przetwarzane są przez KwiatyPamieci Sp. z o.o., zgodnie z art. 23 ust. 1, pkt 1,3 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych w celach związanych z prowadzeniem działalności handlowo-usługowej, zgodnie z aktem założycielskim KwiatyPamieci Sp. z o.o.

Kwiaciarnia Internetowa KwiatyPamieci zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkicj danych osobowych, podawanych w zamówieniach oraz w procesie rejestracji, w celach marketingowych i operacyjnych (badania jakości wykonanych usług, ankiety itp.).

Korzystając z kwiaciarni internetowej zgadzają się Państwo na warunki naszej Polityki Ochrony Prywatności i na to, że będziemy korzystać z zebranych informacji. Rezerwujemy sobie prawo dokonywania zmian naszej Polityki Ochrony Prywatności. O jakichkolwiek zmianach będą Państwo natychmiast informowani.

Jeżeli mają Państwo pytania lub sugestie dotyczące polityki ochrony prywatności KwiatówPamieci.pl bardzo prosimy o kontakt. Wszystkie komentarze są dla nas bardzo cenne i pozwalają nam jeszcze lepiej dostosować nasze usługi do Państwa potrzeb.