Wtorek, 26.09.2017. Imieniny obchodzą:

Jesteś tutaj: Kwiatypamieci.pl Regulamin

Regulamin

Kwiaciarnia Internetowa KwiatyPamieci.pl prowadzona jest przez firmę Euroflorist Sp. z o.o.  z siedzibą przy ul. Sowińskiego 18A 60-283 Poznań, identyfikująca się numerami NIP 783-10-03-370 oraz REGON 630275261, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000110607.

 1. Kwiaciarnia Internetowa KwiatyPamieci.pl prowadzi sprzedaż przesyłek kwiatowych za pośrednictwem sieci internet. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.kwiatypamieci.pl lub przez telefon.
 2. Dostawy kwiatów na terenie Polski realizowane są przez sieć kwiaciarni EuroFlorist. Opisy i zdjęcia produktów są własnością EuroFlorist lub zostały przekazane w użytkowanie przez partnerów EuroFlorist.
 3. Wszystkie ceny prezentowane w serwisie twojekwiaty.pl zawierają podatek VAT i obowiązują w momencie składania zamówienia. Kupujący ponosi również opłatę za doręczenie określoną w warunkach i kosztach dostawy.
 4. Niektóre produkty mogą być objęte promocją. Warunki zakupu w promocji mogą różnić się od warunków zakupu zawartych w niniejszym regulaminie. Promocja trwa w określonym terminie i obejmuje tylko wybrane przez KwiatyPamieci produkty.  O szczególnych warunkach promocji Klient będzie informowany przez KwiatyPamieci przy wykorzystaniu różnych kanałów komunikacji. Promocje nie łączą się.
 5. Wszystkie doręczane produkty są towarami wolnymi od wad.
 6. Kwiaciarnia Internetowa KwiatyPamieci zapewnia doręczenie kwiatów w 24 godziny. Szczegółowe zasady określone są terminach realizacji
 7. Jeżeli kurier nie zastanie odbiorcy pod podanym adresem, zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z Kwiaciarnią. Wiadomość zawierać będzie informacje o przesyłce kwiatowej oraz adresie Kwiaciarni, która realizuje zamówienie. Jeżeli odbiorca nie skontaktuje się z Kwiaciarnią lub biurem KwiatyPamieci i przesyłka nie zostanie doręczona w następnym dniu roboczym, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Zamówienie będzie musiało zostać złożone ponownie i opłacone w pełni przed ponownym doręczeniem.
 8. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.
 9. W przypadku niezrealizowania zamówienia z winy klienta, np.: podania błędnego adresu, nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia itp., KwiatyPamieci zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy. Kwiaciarnia Internetowa KwiatyPamieci nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub nie dostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy, braku pozytywnej autoryzacji płatności zamawiającego lub nieobecności odbiorcy pod podanym adresem.
 10. Zamówienie jest realizowane po dokonaniu i weryfikacji płatności  przy wykorzystaniu jednej z akceptowanych form płatności.
 11. Zmiany w zamówieniu można wprowadzać telefonicznie, faksem lub przez e-mail, w ciągu 60 minut po złożeniu zamówienia lub na co najmniej 48 godzin przed terminem doręczenia. Złożenie zamówienia i dokonanie płatności są warunkami koniecznymi do skutecznego zawarcia umowy.
 12. Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Odbiorca określa jakość i świeżość kwiatów na druku potwierdzenia odbioru. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone telefonicznie, faksem, lub przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. Inne w ciągu 7 dni od daty doręczenia.
  Reklamacje dotyczące opóźnienia w doręczeniu kwiatów i upominków w jednej przesyłce przez kuriera DPD muszą zostać zgłoszone do Kwiaciarni Internetowej KwiatyPamieci telefonicznie, faksem, lub przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia. 
  W przypadku samych upominków KwiatyPamieci nie ponosi odpowiedzialności za termin doręczenia przesyłki Odbiorcy.
 13. KwiatyPamieci zastrzegają sobie prawo do dokonywania zmian w zamówieniu zgodnie z polityką zastępowania produktu.
 14. KwiatyPamieci zastrzegają sobie możliwość odmowy zrealizowania zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu lub w przypadku, gdy cena towaru prezentowana w ofercie jest wynikiem pomyłki lub działania osób trzecich. W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.
 15. EuroFlorist Sp.z o.o., właściciel serwisu internetowego KwiatyPamieci.pl zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych, jakie zostały pozyskane w wyniku prowadzonej działalności zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz jej późniejsze zmiany). Szczegółowe zasady określa Polityka Ochrony Prywatności Kwiaciarni Internetowej KwiatyPamieci.pl
 16. KwiatyPamieci zastrzegają sobie prawo do wykorzystania wszystkich danych uzyskanych w procesie składania i realizacji zamówienia do celów marketingowych. 
 17. Prawem właściwym dla realizacji zakupów w kwiaciarni internetowej twojekwiaty.pl jest prawo polskie, a w szczególności Ustawa o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U.2002r. nr 144 poz.1204).
 18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
 19. Regulamin określa zasady zakupów w twojekwiaty.pl. Złożenie zamówienia oznacza akceptację wszystkich postanowień i informacji zawartych w regulaminie.